Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowości w firmie

2023-06-26
Nowości w firmie

Mamy przyjemność ogłosić, że nasza oferta powiększyła się o dużo nowych i ciekawych możliwości.

Od dzisiaj możemy zaoferować znakowanie i personalizowanie produktów takimi  metodami jak DTF, sublimacja oraz termotransfer.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy się rozwijać a dodatkowo spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Metoda transferu DTF

Transfer DTF to przeniesienie cyfrowego obrazu wydrukowanego w technologii pigmentowej na podłoże tekstylne. Stosując specjalną folię oraz sypki klej można przenieść wydrukowany obraz przy uzyciu prasy termicznej. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie stworzyć projekt w pełnej kolorystyce i nanieść go na dowolną tkanine.

 

Metoda sublimacji

Jest to technologia, która wykorzystuje zjawisko sublimacji do wykonywania trwałych oraz bardzo dobrych jakościowo nadruków na różnych podłożach. Pożądany wzór jest drukowany na specjalnym papierze transferowym. Następnie, za pomocą pras transferowych, przenoszony jest na podłoże, na przykład na koszulkę wykonaną z poliestru lub posiadającą powłokę poliestrową. Zjawisko sublimacji zachodzi dzięki bardzo wysokiej temperaturze oraz ciśnieniu, wytwarzanym przez prasę. W tych warunkach, tusze sublimacyjne przenikają wgłąb włókien poliestrowych, które otwierają się w cieple. Następnie, po ostygnięciu materiału, włókna zamykają się, a tusz który w nie wniknął, pozostaje w głębi, dzięki czemu jest to tak trwała metoda.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą oraz do kotaktu w razie pytań.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
pixelpixel